Bezpłatna wycena tłumaczeń | SpecTłumaczWWW: https://spectlumacz.pl/
Nazwa Firmy: Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz
Telefon 32 494 32 69
Adres Konarskiego 12
Miejscowość Rybnik
Kod pocztowy 44-274

Opis


Jeśli interesują Cię wysokiej jakości tłumaczenia pisemne w atrakcyjnej cenie, koniecznie zapoznaj się z ofertą uznanego biura tłumaczeń oferującego współpracę online. 

Pod adresem internetowym spectlumacz.pl znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego, w jaki sposób działa to biuro i jaki jest orientacyjny cennik oferowanych przez nie tłumaczeń zwykłych oraz pisemnych. Pod tym linkiem można też znaleźć specjalny elektroniczny formularz, za pomocą którego dokonywana jest wycena tłumaczeń. Należy wpisać tam język, na jaki ma zostać przetłumaczony dany tekst oraz zaznaczyć, czy ma to być tłumaczenie zwykłe czy przysięgłe. Formularz umożliwia również załączenie kilku plików do wyceny. Wycena jest zawsze dokonywana indywidualnie i jest darmowa. Nie zobowiązuje ona do podjęcia współpracy z biurem - po otrzymaniu wyceny osoba zainteresowana ma wybór, czy zlecić tłumaczenie biuru czy też nie.

Data dodania: 02-11-2017

Opinie o Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


  • Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz jest miejscem do którego wracam niejednokrotnie gdy przychodzi mi tłumaczenie tekstów. Solidna firma i szybkie terminy realizacji sprawiają, że jest wysoce konkurencyjna i świetnie wypada na tle innych tego typu firm. Dodatkowym atudem jest bezpłatna wycena tłumaczeń.
    2018-05-22 11:34:35
    przez: Teslanix
    Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

MIASTO - Bielsko-Biała


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Galter meble biurowe i metalowe s.c.

MIASTO - Dąbrowa Górnicza


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

LIMBA

MIASTO - Poręba


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu