Flower Store | Róże w pudełku w niskiej cenieWWW: https://flowerstore.pl/
Nazwa Firmy: Flower Store
Telefon 728 109 945
Adres Kopernika 6
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-367

Opis


Chciałbyś zrobić swojej dziewczynie miły prezent bez okazji? A może zbliża się ważna dla Was rocznica lub inne święto i z tej okazji chciałbyś bardziej się wykazać, jeśli chodzi o dobór prezentu? Prezent który cieszy odbiorcę, nie musi być dla Ciebie bardzo kosztowny. Jeśli chodzi o prezent dla kobiety, najpopularniejszym wyborem są oczywiście kwiaty, najczęściej róże. Ile kosztuje bukiecik w wybranym rozmiarze?

Na stronie internetowej flowerstore.pl, możesz obejrzeć róże w pudełku, cena kwiatów jest zależna od wielkości flowerboxa. Jeśli wybierasz prezent na urodziny lub kupujesz kwiaty bez okazji, kwiaciarnia FlowerStore może zaproponować Ci kwiaty w mniejszym pudełku. Z kolei, jeśli zbliża się ważna rocznica lub inne wydarzenie, z okazji którego chcesz wybrać stanowczo większy bukiet, kwiaciarnia również daje Ci taką możliwość. Cena za kwiaty jest szczególnie atrakcyjna dlatego, iż żywotność róż jest dłuższa, niż zazwyczaj. Nietrudno zadbać o to, by kwiaty pięknie się prezentowały przez dłuższy czas.

Data dodania: 18-03-2018

Opinie o Flower Store


  • Otrzymałam takie róże w pudełku od swojego chłopaka i powiem wam dziewczyny, że to bardzo miło dostawać coś tak pieknego, co równocześnie jest symbolem miłości. :) Do dzieła Panowie, a kwiaty dla swoich wybranek to już wiecie, gdzie możecie zmówić. XD
    2018-06-12 16:31:27
    przez: ammesi
    Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Invenco Sp. z.o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Macromedica Centrum Medyczne

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu