Woreczki próżnioweWWW: https://modernomundo.pl/
Nazwa Firmy: Moderno Mundo Sp.z o.o.
Telefon 61 306-77-77
Adres Firmowa 10
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023

Opis


Woreczki próżniowe powinny być trwałe i bardzo szczelne, aby w stu procentach spełniać swoją funkcję i chronić produkt, który jest w nie zapakowany. Jeśli potrzebujesz naprawdę wysokiej jakości woreczki próżniowe do pakowania żywności, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową modernomundo.pl i sprawdź ich ofertę. U nich możesz zamówić naprawdę wysokiej jakości opakowania foliowe takie jak laminaty, worki płaskie, woreczki doypack i stabilo oraz właśnie woki próżniowe różnej wielkości. 
Firma Moderno Mundo zajmuje się produkowaniem opakowań foliowych w różnych kolorach oraz przygotowywaniem na nie nadruków. Dzięki temu możesz od razu zamówić wysokiej jakości opakowanie, które będzie opatrzone logo Twojej firmy. Bez konieczności zamawiania specjalnych etykiet i naklejek. Dzięki temu zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze. 

Data dodania: 04-02-2018

Opinie o Moderno Mundo Sp.z o.o.


  • Woreczki próżniowe oferowane przez firmę Moderno Mundo bardzo dobrze sprawdzają się podczas pakowania rzeczy do wysyłki produktów dla moich klientów, ponieważ jestem właścicielem sklepu internetowego.
    2019-01-17 12:27:04
    przez: Nikodem Ostrowski
    Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

AR-FIZ

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Ebordi s.c.

MIASTO - Gądki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu