Pierścionki zaręczynowe z rubinemWWW: https://www.virago.sklep.pl/
Nazwa Firmy: Salon Jubilerski Virago
Telefon (91) 488 26 72
Adres Krzywoustego 17
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-252

Opis


Zaledwie chwili potrzeba, aby na Virago.Sklep.pl znaleźć wiele przykładów pięknej biżuterii – zwłaszcza tej dedykowanej bardzo ważnym momentom w życiu. Zaręczyny oraz ślub na pewno się do nich zaliczają. Tym ważniejsze jest, by biżuteria wybierana pod tym kątem stała na doskonałym poziomie w zakresie jakości wykonania i rzecz jasna również projektu wizualnego. Nie trzeba się o to martwić, albowiem polecany salon dysponuje bardzo szeroką ofertą.

Wśród szlachetnych kamieni jest wiele takich, które wprost idealnie nadają się do wykonania znakomitych ozdób. Przykładem może być chociażby pełen uroku rubin. Decyduje się na niego coraz więcej osób, zwłaszcza w kontekście zaręczyn. Pierścionki zaręczynowe z rubinem są doskonale wykonane, a jednocześnie idealnie wpisują się w oczekiwania kobiet. Kamień połączony z dobrym kruszcem musi zyskać ich uznanie.

Data dodania: 21-12-2017

Opinie o Salon Jubilerski Virago


  • Nie rozumiem tych wszystkich ludzi kupujących pierścionki z cyrkoniami. Płacimy za złoto i ozdabiamy je sztucznym kamieniem? Jaki w tym sens? Moje ulubione kamienie to rubiny i szmaragdy. Swojej narzeczonej kupiłem pierścionek ze szmaragdem z uwagi na zielony kolor jej oczu. Pięknie się prezentuje.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: Alex Makowski
    Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

STUDIO22

MIASTO - Połczyn Zdrój


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Wykładziny Biurowe

MIASTO - Szczecin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

MIASTO - Szczecinek


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu