http://www.wykladziny-biuro.pl/ | Wykładziny obiektowe w SzczecinieWWW: http://www.wykladziny-biuro.pl/
Nazwa Firmy: Wykładziny Biurowe
Telefon 613 556 775
Adres Małkowskiego 30
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-304

Opis


Wiele obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, biura, hotele czy restauracje decyduje się na założenie wykładzin, które wyciszają pomieszczenie, poprawiają bezpieczeństwo odwiedzających je osób i, co także ważne, sprawiają wrażenie komfortu. Doskonałej jakości i piękne wykładziny obiektowe produkowane w Szczecinie można nabyć w sklepie przy ulicy Małkowskiego lub na stronie wykladziny-biuro.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli dodać do tego jeszcze bogatą kolorystykę i atesty, które te wykładziny mają, to można rzec, że jest to wymarzony produkt do każdego pomieszczenia.

Producent bardzo dba o to, aby jego wykładziny były bezpieczne, dlatego mają one powłokę antypoślizgową i są trudnopalne. Ważne jest także to, że są odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Są łatwe w czyszczeniu i nie tracą koloru bez względu na nasłonecznienie. Produkuje się je w płytkach i można z nich tworzyć ciekawe aranżacje.

Data dodania: 18-12-2017

Opinie o Wykładziny Biurowe


  • Takie wykładziny obiektowe są bardzo dobre i naprawdę praktyczne. W naszym hotelu także takie są w każdym pokoju. Pod kątem czystości, bardzo dobrze nadają się do odkurzania i są w miarę plamoodporne.
    2018-08-30 08:29:04
    przez: Nina Kowalczyk
    Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

STUDIO22

MIASTO - Połczyn Zdrój


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Salon Jubilerski Virago

MIASTO - Szczecin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

MIASTO - Szczecinek


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu